Menu
ENFA

شرکت مهندسی خرید و ساخت پتروسهند، فعالیت خود را از سال 1384 آغاز نموده و زمینه های فعالیت آن، تأمین کلیه اقلام و تجهیزات صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه ها و کارخانجات فولاد و سیمان به طور کلی، جزئی و همچنین صادرات کلیه فرآورده های نفتی و محصولات پتروشیمی و سیمان به خارج از کشور می باشد.
این مجموعه با کادری مجرب، در جهت تأمین و با عرضه ی سریع و با کیفیت محصولات مورد نیاز صنایع فوق الذکر از جمله اقلام برق و ابزار دقیق، مکانیک، تجهیزات آزمایشگاهی انواع لوله و اتصالات صنعتی وانواع ورق های فولادی و آلیاژی لوازم ایمنی و آتش نشانی و تأمین کننده کلیه ی مواد شیمیایی و آزمایشگاهی مورد نیاز صنایع نفت و گاز پتروشیمی و کارخانجات فولاد و سیمان با ارائه برندهای معتبر اروپایی وآمریکایی با فناوری جدید گامی دیگر در مسیر توسعه صنعت کشور در بخش های صادرات، واردات و خدمات برداشته است.

بخش بازرگانی
در جهان متحول و پر شتاب امروز، با توجه به گسترش فناوری، صنایع در تلاش هستند تا برای رسیدن به اهداف اقتصادی و تداوم حیات خود، از الگوها و شیوه های مختلفی بهره گیرند. در این راستا نیاز روزافزون صنایع به بازرگانی خارجی امری بدیهی و غیر قابل انکار است. بی شک توجه همه جانبه به کیفیت محصول و بهره گیری از دانش فنی روز، یک مزیت ارزشمند رقابتی محسوب می شود.
شرکت مهندسی خرید و ساخت پتروسهند به عنوان بخش بازرگانی خارجی مجری فرآیند خرید، تمامی تلاش خود را جهت تأمین کالا از برترین سازندگان جهانی نعطوف نموده تا در افزایش بهره وری و در نهایت رضایتمندی مشتریان خود سهیم باشد. در این راستا ارائه خدمات در موارد زیر در قالب قراردادهای ارزی و ریالی میسر می باشد.

شرکت مهندسی خرید و ساخت پتروسهند با بهره گیری از توان پیشرفته خود امکان ارائه خدمات ذیل را دارد:

  • - تجهیزات اندازه گیری پارامترهای الکتریکی
  • - تجهیزات اندازه گیری پارامترهای فیزیکی
  • - تجهیزات اندازه گیری پارامترهای آزمایشگاه شیمی
  • - تأمین تجهیزات اتوماسیون و سیستم های ابزار دقیق
  • - تأمین کننده سیستم های محافظ ابزار دقیق
  • - تأمین انواع قطعات و تجهیزات صنعتی، لوله و اتصالات
  • - تأمین انواع کنترل ولو

 

آدرس : تهران ، ولنجک ، بلوار دانشجو ، میدان یاسمن ، خیابان عدالت ، پلاک 14
تلفن : 22431377-021 
مدیریت : 22431401-021
فکس : 22431356-021
آدرس ایمیل : info@petrosahand-co.com